کشف57 کیلو تریاک در میان بار خیار و پیاز / کامیون یزد در تهران توقیف شد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" اعلام کرد: با تلاش شبانه روزی یکی از قاچاقچیان و زیر نظر قرار دادن وی مبنی بر فعالیتهای مشکوک فردی با هویت سام ، مراتب پیگیری و احراز خبر به مامورین معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب سپرده شد.

این مقام انتظامی ادامه داد : با پیگیری ها و مراقبت های شبانه روزی متهم توسط مامورین پلیس مشخص گردید این متهم مقادیری مواد مخدر را از شهرهای جنوبی کشور تهیه و قصد دارد آنرا توسط یکدستگاه کامیون بنز خاکستری رنگ و در پوشش بار سیفی جات (خیار و پیاز) جاسازی نموده و از طریق محورهای جنوبی تهران به پایتخت وارد نماید.

حسنوند افزود : با تکمیل پازل های این پرونده مقدمات لازم جهت دستگیری متهم بعمل آمد و از اینرو هماهنگی لازم جهت متوقف و دستگیر کردن سوژه با همکارانمان در پلیس مبارزه با مواد مخدر یزد صورت گرفت و مقارن با ساعت 10 صبح روز گذشته یازدهم فروردین در حالی که کامیون حامل مواد مخدر در محور مهریز در حال حرکت بود دستور پلیس مبنی بر توقف آن صادر شد.

سرهنگ حسنوند ادامه داد : با توقف کامیون بلافاصله راننده دستگیر و تفهیم اتهام شد و پس از آن به سرعت کامیون مورد بازرسی پلیس قرار گرفته و طی آن مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک به وزن 57 کیلو 300 گرم از میان بسته بندی های خیار و پیاز کشف شد.

سرهنگ حسنوند در پایان ضمن اعلام انتقال متهم به مقر پلیس از قبول مسئولیت اتهام توسط متهم خبر داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟