به گزارش رکنا، در ساعت ۱۷:۱۰ دقیقه عصر دیروز در پی سقوط یک خودرو سواری در کانال آب واقع در جاده ورامین به سمت تهران بعد از قلعه نو شاهدان این حادثه بلافاصله طی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی را از این موضوع باخبر ساختند که ستاد فرماندهی این سازمان نیز بی‌درنگ آتش نشانان ایستگاه ۸۶ را به محل حادثه رهسپار کرد.

داوود کارگر فرمانده آتش‌نشانان اعزامی در گزارش اولیه خود اعلام کرد: یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس پس از انحراف از مسیر اصلی خود و برخورد با گاردریل به صورت واژگون در داخل کانال آب قرار گرفته بود که خودرو دارای دو سرنشین آقای ۲۱ ساله و ۲۲ ساله بوده که یکی از آن‌ها توسط شهروندان از داخل خودرو به بیرون منتقل شده و یک نفر دیگر نیز در داخل خودرو محبوس شده بود.

وی افزود: گروهی از آتش نشانان اقدام به چیدمان علائم راهنمایی و ترافیکی در طول مسیر کرده و گروهی دیگر با استفاده از ابزار مخصوص اقدام به تثبیت سازی خودرو کردند تا بتوانند شخص محبوس شده را از داخل خودرو به بیرون منتقل کنند.

کارگر خاطرنشان کرد آتش‌نشانان پس از خارج کردن شخص محبوس شده، هر دو مصدوم را که از ناحیه دست پا و سر و صورت دچار آسیب‌دیدگی شده بودند به عوامل اورژانس تحویل دادند تا جهت مداوا به مراکز درمانی انتقال یابند.

این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: نیرو‌های آتش نشانی پس از تحویل مصدومین به عوامل اورژانس با استفاده از ابزار مخصوص نجات اقدام به خارج کردن خودرو از داخل کانال آب کرده و خودرو را به عوامل پلیس راهور تحویل دادند.

داوود کارگر تصریح کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و تحویل خودرو به عوامل پلیس راهور عملیات خود را خاتمه داده و محل حادثه را ترک کردند.

علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور اعلام خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟