به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "مرتضی نثاری" با اعلام این خبر گفت: ساعت 8 صبح سوم فروردین ماه کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت های خاص پایگاه چهارم پلیس آگاهی هنگام گشت زنی در محدوده سرکلانتری چهارم به یک دستگاه خودروی پراید با 4 فر سرنشین مظنون شدند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت توضیح داد: با توقف خودروی پراید راننده آن با ارائه یک کارت شناسایی خود را از ماموران ناجا و اظهار داشت که از همکاران می باشد ولی کارآگاهان که در همان ابتدا به راننده پراید شک داشتند کارت شناسایی را به طور درقیق بررسی و متوجه شدند که کارت جعلی می باشد.

این مقام انتظامی افزود: در گام بعدی سایر سرنشین های دیگر خودروی پراید به نام های مرتضی، کامران و جلیل مورد بازجوئی اولیه قرار گرفتند، همچنین در بازرسی از خودروی متهمان یک جفت پلاک خودروی پراید دیگر کشف شد.

وی گفت: راننده و سرنشینان خودرو برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه چهارم پلیسی آگاهی پایتخت منتقل و هر 4 متهم علت جعل کارت شناسایی را زورگیری اعلام کردند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: راننده خودرو اظهار داشت، پس از جعل کارت شناسایی دوستانم را که وضعیت مالی خوبی نداشتند در کنار خودم جمع کردم و قرار شد با چرخیدن در شهر سوژهای خود را انتخاب کرده و پس از معرفی خود به عنوان پلیس از آنها اخاذی کنیم که با هوشیاری پلیس در همان لحظه ای که دنبال سوژه بودیم، دستگیر شدیم .

رئیس پاسگاه چهارم در پایان گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمان پرونده برای تعیین تکلیف به دادسرا ناحیه 34 ارسال و با صدور قرار تامین مناسب از سوی قاضی کشیک دادسرای ناحیه 34 هر 4 متهم روانه زندان شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟