به گزارش رکنا، عبدالحمید سعدینی عصر امروز(سوم فروردین ماه) در جمع خبرنگاران، ضمن اعلام این مطلب افزود: برابر گزارش تلفنی فرماندار بندرعباس و همچنین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در ساعت حدود ۱۴:۳۰ دقیقه، دو نفر ازیک خانواده پنج نفره( یک مادر به همراه دختر پنج ساله اش ) در روستاهای بخش تخت را آب با خود برده و اجساد آنها یافت شده است.

وی اضافه کرد: با وجود تمامی هشدارهای مدیریت بحران استان مبنی بر اجتناب از ترددهای غیر ضروری در شرایط جوی فعلی استان، اما متاسفانه شاهد حادثه دلخراش بر اثر عبور از رودخانه فصلی در حال طغیان هستیم.

سعدینی خاطر نشان کرد: این حادثه تلخ زمانی اتفاق می افتد که افراد یک خانواده ۵ نفره تصمیم به عبور از رودخانه روستای پشمی در راه برگشت به روستای بهرغ از توابع بخش تخت شهرستان بندرعباس، می گیرند و در مسیر رودخانه جریان آب مادر و دختر ۵ ساله را با خود می برد.

وی تصریح کرد: پس از اعلام گزارش این حادثه تیم امداد و نجات اسرع وقت در صحنه حاضر و اقدامات لازم جهت امداد و نجات آغاز که متاسفانه پیکر بی جان مادر و دختر در مسیر رودخانه پیدا می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟