به گزارش رکنا ، سرهنگ "مصطفی اسکندری" در خصوص این پرونده گفت: در 2 ماه گذشته 2 فقره گوشی و کیف قاپی به کلانتری گزارش شد که ماموران تجسس برای شناسایی سارقان وارد عمل شدند و درابتدا شاکیان پرونده را هدف تحقیق قرار دادند.

وی افزود: در تحقیقات مشخص شد که 2 جوان سوار بر موتور طرح هندا که ترک نشین موتور جوان لاغر اندام و قد بلند و راننده یک جوان ریز اندام است که در هر 2 سرقت کار قاپیدن گوشی و کیف از سوی راننده صورت گرفته است.

این مقام پلیسی ادامه داد: مشخصات سارقان در اختیار ماموران گشت کلانتری قرار گرفت تا اینکه یکی از تیم های پلیسی سارقان را سوار بر موتور هندا که پلاکش مخدوش بود را مشاهده کردند و دزدان به محض دیدن ماموران پا به فرار گذاشته و با استفاده از شلوغی خیابان موفق به بر فرار شدند.

رییس کلانتری 174 قیام دشت اظهار کرد: ماموران که چهره سارق لاغر اندام را مشاهده کرده بودند با مراجعه به آلبوم مجرمان سابقه دار رفته و موفق به شناسایی سارق سابقه دار که از اتباع افاعنه است، شدند.

سرهنگ اسکندری گفت: ماموران در این مرحله اطلاع پیدا کردند که این سارق مخفیگاه خود را تغییر داده که با تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی مخفیگاه جدید سارق را شناسایی و در یک عملیات ضربتی این متهم دستگیر و موتور هندا پلاک مخدوش نیز از مخفیگاه وی کشف شد.

وی افزود: این سارق 21 ساله ابتدا منکر هرگونه سرقت بود اما وقتی در برابر طعمه هایش قرار گرفت به سرقت هایشان اعتراف کرد و مقام محترم قضایی پس از تحقیقات تکمیلی متهم را روانه زندان کرد و تحقیقات برای دستگیری همدست این سارق افغان در دستور کار ماموران تجسس کلانتری قرار گرفته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟