حجم ویدیو: 10.69M | مدت زمان ویدیو: 00:01:39

به گزارش رکنا، به تازگی ویدئویی از نزاع وحشتناکی بین یک مسافر و افسران پلیس که منجر به استفاده از اسلحه شوکر شد در فضای مجازی منتشر شده است. هیچوقت مسافرانی منتظر سوار شدن به پرواز‌های خود در فرودگاه بین المللی دالاس / فورت ورث (Fort Worth) در تگزاس بودند فکر نمی‌کردند با چنین صحنه تنش‌زایی رو به رو شوند.

جان هاستون، رهگذری که گفته می‌شود این فیلم را ضبط کرده است، در مصاحبه‌ای با یکی از خبرگزاری‌ها گفت: «من واقعاً امیدوارم که هرچه که در آن لحظه برای با این مرد اتفاق افتاده، همان جا به پایان رسیده و ادامه پیدا نکرده باشد.»

پلیس می‌گوید پنج شنبه گزارشی دریافت کردند که از مورد حمله قرار گرفتن یکی از کارمندان فرودگاه توسط یکی از مسافران خبر می‌داد. پس از دریافت این گزارش گروهی از افسران پلیس به این فرودگاه فرستاده شدند. مقامات می‌گویند هنگامی که آن‌ها به منطقه اعلام شده وارد شدند، مظنون (که با نام جروم توسون جونیور شناخته شده) شروع به مشاجره با مأمورین کرده و به سوی یک از آن‌ها حمله‌ور شده است.

در فیلم منتشر شده دیده می‌شود پس از این که یک افسر پلیس از اسلحه شوکر برای متوقف کردن توسون استفاده می‌کند. در این لحظه نزاعی به وجود می‌آید که در انتها افسران پلیس مجبور می‌شوند به او حمله کرده و روی زمین نگه دارند تا نتواند به کسی صدمه بزند. سرانجام او با کمک سایر مسافران تسلیم شد. در هرج و مرج به وجود آمده، بازوی یکی از افسران توسط این فرد گاز گرفته شده است.

فرد خاطی از روز شنبه در زندان فورت ورث نگهداری می‌شود. وی با اتهامات متعددی روبرو است. از جمله این اتهامات می‌توان به حمله به یک کارمند عمومی، تلاش برای گرفتن اسلحه از افسر پلیس و مقاومت در برابر بازداشت اشاره کرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟