به گزارش رکنا، بهزاد رسولیان  با اشاره به اینکه این کانکس مربوط به یکی از پیمانکاران طرح تسطیح اراضی این روستا بوده است، افزود: دو برادر به عنوان نگهبان در این کانکس مشغول استراحت بودند که بر اثر حریق برادر ۲۱ ساله جان باخت و برادر دیگر نجات پیدا کرد.

وی با بیان اینکه علت آتش گرفتن این کانکس در دست بررسی است، افزود: همچنین طی سه روز اخیر ۳ مورد حریق منازل مسکونی در مناطق شهری و روستایی آستانه اشرفیه اتفاق افتاد که با حضور مامورین ایستگاه آتش نشانی این منطقه مهار شد.

وی به حریق یک مورد انباری نیز در این مدت اشاره کرد و گفت: با شروع بارش برف در این شهرستان کلیه عوامل ایستگاه آتش نشانی آستانه اشرفیه به حالت آماده باش بودند.

به گفته رسولیان، مامورین آتش نشانی این منطقه در عملیات های مختلفی چون بازگشایی راه ها، رهایی خودروهای درگیر در برف و ... مشارکت داشتند ضمن آنکه یک مادر و فرزند نیز توسط آنان از برف و سرما نجات یافته و به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

وی اظهار داشت: حدود ۲۰ نفر از آتش نشانان با برخورداری از امکاناتی چون سه دستگاه ماشین سنگین، یک ماشین نیمه سنگین، یک بالا بر و یک نیسان پیش رو برای خدمات رسانی به مردم آماده اند.

وی ازمردم این منطقه خواست تا در صورت بروز هرگونه حادثه ابتدا خونسردی خود را حفظ کنند و بلافاصله با شماره ۱۲۵ تماس بگیرند.

شهرستان آستانه اشرفیه در شرق گیلان قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟