به گزارش رکنا، پزشک آمریکایی به طرز معجزه آسایی با انجام عمل جراحی، توده‌های چرکی که روی بینی مردی رشد کرده بود و بوی روغن ماهی فاسد میداد را برداشت.

تونی ۵۵ ساله اهل تِنِسی به خاطر وجود توده‌های بسیار بزرگ روی بینی که زندگی با آن‌ها غیر قابل تحمل شده بود از دکتر "سندرا لی" کمک خواست. این توده‌ها طی ۵ سال گذشته رشد کرده و اغلب بوی بسیار بدی داشتند.

این امر منجر به سخت نفس کشیدن تونی شده بود و وی را مجبور به استفاده از ماسک مخصوص می‌کرد. او به خاطر وجود این توده‌های چرکی از حضور در اجتماع اجتناب می‌ورزید و در دفتر کار خود ماند تا مشتریان وی را نبینند.

تونی گفت: "این چهره‌ای نیست که بتوانم نشان بدهم. من گرفتار یک وضعیت بد پوستی هستم. " در حالی که این توده‌ها دردناک و آزاردهنده بودند، اما خوشبختانه پزشکان دریافتند که این رینوفیما غیر سرطانی است.

دکتر لی طی عمل جراحی با استفاده از ابزار سیمی و چاقوی کوچک جراحی، بینی تونی را به شکل و اندازه عادی تبدیل کرد. او طی عمل جراحی خونین و کثیف، هوشیار بود، اما حس نمی‌کرد که چه اتفاقی در جریان است.

این جراحی نه تنها چهره بلکه روند زندگی او را دگرگون کرد، زیرا وی اعتراف کرد که وقتی به آینه نگاه می‌کنم یک مرد معمولی بدون هیچ لکه و ورم روی بینی می‌بینم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟