به گزارش رکنا ، مهرداد بهلولی پزشک معالج محمدرضا شجریان درباره آخرین وضعیت این هنرمند پیشکسوت گفت: وضعیت جسمانی و حال عمومی ایشان نسبت به روز مراجعه خیلی بهتر است و احتمالاً ظرف امروز یا فردا از بیمارستان مرخص می‌شوند.

بهلولی که پزشک معالج وحید شمسایی (بازیکن تیم ملی فوتسال) هم بوده، درباره آخرین وضعیت محمدرضا شجریان توضیح داد: الان در بخش سی‌سی‌یو هستند، اما صرفاً برای اینکه ایشان را از معرض ملاقات‌های بی‌شمار احتمالی مصون بداریم تا اذیت نشوند.

وی یادآور شد: استاد شجریان طی ۲ سال و نیم گذشته که از آمریکا بازگشتند، این دفعه چندمی است که در بیمارستان بستری می‌شوند و کسی هم متوجه نشده بود اما متأسفانه این بار موضوع خبری شد. چون ایشان به طور متناوب می‌آیند چکاپ‌ها،‌ آزمایش‌های خون و عکس ریه را انجام می‌دهند؛ معمولاً دو یا سه روز در بیمارستان می‌مانند و سپس به منزل تشریف می‌برند. تیم ما در بیمارستان یا منزل به طور متناوب در خدمت ایشان بوده است و از این پس هم خواهد بود.

دکتر بهلوی در پایان گفت: استاد شجریان در دل همه ما جا دارند و ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که هر چه برای ایشان لازم است انجام دهیم. خوشبختانه شرایط عمومی ایشان نسبت به دو روز قبل بسیار بهتر است و فکر می‌کنم مشکلی برای مرخص‌شدن از بیمارستان نداشته باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟