بسیاری از افراد تصور می کنند که مشکلاتی مثل بیماری فقط مردم عادی را درگیر می کند. اما جالب است بدانید که برخی مشاهیر نیز سالهاست با بیماری های مزمن زندگی می کنند. بیماری هایی که بسیاری از افراد از آنها خبر ندارند.

برخی از ستاره های دنیای موسیقی، ورزش و سینما، سالهاست با مشکلاتی همراهند اما مخاطبان از این مشکلات بی خبرند:

جاستین بیبر

جاستین بیبر

در 25 سالگی و پس از گذشت چند سال بدون انتشار تک آهنگ جدید ، جاستین بیبر در اینستاگرام خود اعلام کرد که مبتلا به بیماری لایم است. وی گفت: "در حالی که بسیاری از مردم همچنان من را قضاوت می کردند، آنها نتوانستند متوجه شوند من اخیراً به بیماری لایم مبتلا شده ام. " شایعات بسیاری درباره جاستین بیبر مطرح شده بود که حاکی از اعتیاد وی بود اما او گفت طی تقریبا دو سال درگیر دریافت درمان صحیح این بیماری غیر قابل درمان بوده و در نتیجه شرایطش حاد بوده است."

سلنا گومز

سلنا+گومز

به گزارش انتخاب، لوپوس یک بیماری پیچیده است که در آن سیستم ایمنی بدن به اشتباه به سلولها و بافتهای سالم حمله می کند. سلنا گومز در مصاحبه با مجله "PEOPLE" فاش کرد که تشخیص این بیماری باعث "اضطراب ، حملات هراس و افسردگی" وی شده است.

دیوید بکهام

دیوید+بکهام

وسواس فکری یک بیماری روانی است که می تواند ریتم طبیعی زندگی را تغییر دهد. دیوید بکهام ، فوتبالیست مشهور انگلیسی تبار اعتراف کرده است که همیشه داروهایی برای مبارزه با این مشکل در یخچال خود دارد دائم جزوه ها و کتاب های ی برای مبارز با بیماری خود استفاده می کند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟