فیلم گفتگو اختصاصی با خانواده مسافران ایرانی هواپیمای مرگ / اکثر ایرانی ها دانشجو بودند + تصاویر
حجم ویدیو: 2.51M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21

به گزارش خبرنگار رکنا، اکثر کشته شدگان حادثه سقوط هواپیمای بوئینگ 737 که صبح امروز به مقصد اوکراین در شهریار سقوط کرد دانشجو بودند که به خاطر تعطیلات ژانویه اوکراین برای دیدار با خانواده های شان به ایران آمده بودند که در این حادثه تلخ جان باختند.

به گزاری خبرنگار رکنا، پس از این حادثه تلخ خانواده های قربانیان در محل حادثه حضور پیدا کردند و در این بین عموی یکی از قربانیان که با صدای گریه می کند فردی به نام پارسا را صدا می زند که در این حادثه تلخ جان باخته است.

گریه های مادری دلسوخته

از 176 سرنشین هواپیمای سقوط کرده بوئینگ به مقصد اوکراین 130 جان باخته ایرانی بودند و بقیه کشته شدگان خارجی و اوکراینی بودند که در این حادثه جان باختند.

حوالی ساعت ۶ صبح امروز چهارشنبه ۱۸ دی ماه هواپیمای ۷۳۷ مسافری اکراینی در حوالی فرودگاه امام خمینی(ره) سقوط کرد.

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: این هواپیما درحوالی شهر صبا سقوط کرده است و گروهها ی تجسس و نجات و بررسی سانحه به محل اعزام شده و به محض دریافت جزئیات بیشتر و نتایج بررسی های انجام گرفته آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

لازم به ذکر است تمام نیروهای امدای ، آتش نشانی، سپاه پاسداران اسلامی، اورژانس و.... برای امدادرسانی در محل حاضر هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اجساد قربانیان حادثه سقوط هواپیمایی اوکراینی

 

 

آیا این خبر مفید بود؟