حجم ویدیو: 1.92M | مدت زمان ویدیو: 00:00:19

به گزارش رکنا ، محمد سعادتی شهردار منطقه ۱۲ تهران در تشریح جزییات حادثه آتش‌سوزی صبح امروز در خیابان جمهوری و محدوده چهارراه استانبول گفت: ساعت ۵ صبح امروز گزارش یک مورد حادثه حریق در خیابان جمهوری (ضلع شرقی ساختمان پلاسکو) به واحد‌های آتش نشانی اعلام شد و ما نیز به بررسی جزییات حادثه پرداختیم.

شهردار منطقه ۱۲ تهران افزود: حادثه حریق در یک باب مغازه در مجاورت ساختمان پلاسکو رخ داد که در کنار آن نیز انبار این مغازه دچار حریق شد که در همان دقایق ابتدایی آتش سوزی با حضور به موقع نیرو‌های آتش‌نشانی حادثه حریق اطفاء شد.

او با بیان اینکه حادثه آتش سوزی صبح امروز خسارت جانی نداشت و تنها خسارت وارد شده خسارت مالی بود، ادامه داد: ما در مدیریت شهری پیگیر جزییات حادثه و علل آن هستم که در گفتگو‌های مطرح شده با عوامل آتش نشانی قرار بر این شد که نیرو‌های این سازمان علل وقوع حادثه را گزارش کنند.

شهردار منطقه ۱۲ تهران تصریح کرد: حادثه آتش سوزی در مجاورت ساختمان پلاسکو بود، اما سرایتی به محدوده ساختمان پلاسکو نداشت و تنها از لحاظ موقعیت جغرافیایی در این آتش سوزی صحبت از ساختمان پلاسکو شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟