به گزارش رکنا، سرگرد "سعید امیری" در تشریح این خبر، گفت: ساعت 9 صبح شنبه 16 آذر ماه امسال با دریافت خبری مبنی بر فوت زن جوان 22 ساله ای در محدوده کلانتری بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی بیان داشت: با حضور ماموران در محل عوامل اورژانس مستقر در بهشت زهرا که در تماس با مرکز فوریت های پزشکی از مرگ یک زن 22 ساله در جریان قرار گرفته بودند در محل حاضر بودند.

این مقام انتظامی گفت: اکیپی اعزامی در صحنه جرم با جسد زن 22 ساله مواجه شدند که عوامل اورژانس مرگ او را تایید کرده بودند و در ادامه شوهر 32 ساله این زن که در محل حضور داشت مورد بازجویی قرار گرفت.

امیری ادامه داد: شوهر این زن با انتقال به کلانتری ادعا کرد که ساعت 6 صبح همراه همسرم شروع به مصرف زیاد مواد مخدر شیشه کردیم و پس از آن خوابیدیم تا اینکه ساعت 9 از خواب بیدار شدم و هر چه زنم را صدا زدم بیدار نشد که نبضش را بررسی کردم و متوجه شدم فوت کرده است.

کلانتر محله صحن مطهر گفت: مرد 32 ساله همچنین در تحقیقات عنوان کرد، با اطلاع از حضور عوامل اورژانس در بهشت زهرا به آنجا مراجعه و از آنها درخواست کمک کردم که تیم پزشکی با بررسی وضعیت همسرم مرگ او را به خاطر مصرف زیاد مواد مخدر یا همان اوردز تایید کردند.

این مقام پلیسی در پایان گفت: بازپرس پرونده دستور بازداشت شوهر این زن را صادر و جسد زن 22 ساله برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟