به گزارش رکنا، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری 2 قاچاقچی و کشف 90 کیلو تریاک خبر داد و گفت: متهمان که توجهی به فرمان های پلیسی نمی کردند تایر خودروشان مورد اصابت شلیک پلیس قرار گرفت.

سرهنگ "محمد بخشنده" گفت: با دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی قصد دارد با همکاری یکی از همدستانش مقداری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور خریداری و به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار ماموران معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم قصد دارد با یک دستگاه خودروی سواری پژو پرشیا محموله مواد افیونی را پس از گذشتن از شهر قم به شهر تهران منتقل کند.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و جلب متهمان با اخذ نیابت قضائی صادر شد، خاطر نشان کرد: تیمی از ماموران عملیات این پلیس به استان قم اعزام و پس از کنترل محورهای مواصلاتی به شهر تهران، خودروی متهمان در نهایت در بزرگراه تهران – قم شناسایی و تحت مراقبت ویژه پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره ماموران دستور توقف خودرو را دادند ولی متهمان بدون توجه به فرمان های پلیسی با افزایش سرعت از محل گریختند، ادامه داد: پس از مدتی تعقیب و شلیک چند تیر هوائی، در نهایت تایر های خودروی متهمان مورد هدف شلیک قرار گرفت و متهمان مجبور به توقف خودرو شدند.

بخشنده با بیان دستگیری 2 قاچاقچی در این رابطه، تصریح کرد: در بازرسی از خودرو متهم 90 کیلو و 750 گرم تریاک کشف شد.

وی افزود: با اعتراف متهمان به جرم ارتکابی و کشف مواد افیونی، متهمان به همراه پرونده تکمیلی به دادسرا معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟