به گزارش رکنا، داود مهدی زاده  در قرچک با اشاره به آتش‌سوزی ۶ خودرو در شهرک طلائیه، اظهار داشت: حوالی ساعت ۲ نیمه‌ شب گذشته خبر آتش‌سوزی در پارکینگی در شهرک طلائیه به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی گزارش شد که بلافاصله مأموران آتش‌نشانی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: بعد از حضور نیروهای آتش‌نشانی در محل اقدام به ایمن‌سازی و خاموش کردن آتش کردند که در این حادثه ۶ خودرو به طور کامل طعمه حریق شده بود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک افزود: در ساختمان مذکور به علت شدت آتش‌سوزی ۳ نفر از ساکنان در طبقه چهار محبوس شده بودند که با تلاش آتش‌نشانان نجات یافتند.

مهدی زاده تصریح کرد: بی‌احتیاطی و سهل‌انگاری یکی از ساکنان شهرک طلائیه با استفاده از اتصال شلنگ به کپسول سی ان جی خودرو برای گرم کردن سبب این حریق بود.

وی بیان داشت: در این آتش‌سوزی شش خودروی پژو ۲۰۷، پژو استیشن، پراید، ساینا، ۲۰۶ صندوق‌دار و سمند طعمه حریق شدند که از این ۶ خودرو ساینا و سمند به صورت نیمه آسیب دیده ولی مابقی به طول کامل از بین رفتند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک در پایان گفت: علت اصلی این انفجار ترکیدن کپسول سی ان جی در پارکینگ این ساختمان بوده که منجر به آتش‌سوزی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟