به گزارش رکنا، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از انفجار شدید در یک ساختمان مسکونی خبر داد و گفت: این حادثه منجر به شکسته شدن در و پنجره‌های چند ساختمان شد.

 سیدجلال ملکی با اعلام خبر انفجار در یک ساختمان مسکونی در خیابان شهید مدنی، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی در بزرگراه امام علی(ع)، خیابان شهید مدنی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه‌طبقه مسکونی بود که در طبقه زیرزمین آن یک واحد کوچک حدوداً ۳۵ مترمربعی وجود داشت و در آن انفجار شدیدی روی داده بود.

وی تصریح کرد: بر اثر شدت انفجار، تمام در و پنجره‌های این ساختمان، ساختمان مجاور و روبه‌رو شکسته شد و ترک‌های شدیدی در تمام در و دیوارهای این ساختمان ایجاد شد.

ملکی افزود: خوشبختانه این حادثه منجر به شعله‌وری نشد اما مردی حدود ۳۵ ساله که در لحظه حادثه داخل زیرزمین حضور داشت، دچار سوختگی از ناحیه سر و صورت شد که به عوامل اورژانس تحویل داده شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟