به گزارش رکنا ، سردار بخشعلی کامرانی صالح در تشریح این خبر گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت باطری کامیون در شهر همدان، اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی به محل اعزام و با بررسی‌های میدانی و بازبینی دوربین‌های مدار بسته مشخص شد، سارقان دو نفر بودند که با خودروی پژو پارس سفید رنگ اقدام به سرقت کرده اند.

وی افزود: با شگرد‌های خاص پلیسی و اقدامات اطلاعاتی مشخص شد، متهمان در مسیر تهران به کرمانشاه در حرکت هستند که خودروی آن‌ها توسط مأموران پلیس آگاهی استان همدان شناسایی و متوقف شد.

کامرانی صالح بیان کرد: در بازرسی از این خودرو اموالی از قبیل: گوشی، انگشتر، گردنبند، کارت عابر بانک، شمشیر، چاقوی بزرگ و تعدادی تصویر اوراق بانکی نیمه سوخته بانک مسکن شهریار و مقادیری موادمخدر کشف شد.

وی ادامه داد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی، در تحقیقات و بازجویی‌های فنی، به سه فقره سرقت باطری کامیون و پیکان وانت در شهر همدان اعتراف و اظهار داشتند در اغتشاشات تهران و شهرستان شهریار شرکت داشته و این اسناد بانکی را در حمله به بانک مسکن شهریار سرقت کرده اند.

 فرمانده انتظامی استان همدان در پایان گفت: هر دو متهم دارای سوابق متعددی از جمله شرارت، چاقو کشی و سرقت مسلحانه هستند که با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟