به گزارش رکنا،  فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف بیش‌از ۲ تن و ۳۸۰ کیلوگرم انواع موادمخدر و دستگیری ۴ نفر از قاچاقچیان توسط مرزداران هنگ مرزی میرجاوه خبر داد.

سرتیپ‌دوم پاسدار محمد ملاشاهی روز دوشنبه در این‌باره اظهار داشت: ماموران هنگ مرزی میرجاوه با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای ورود محموله سنگین موادمخدر به وسیله خودرو به داخل کشور آگاه شدند و با پشتیبانی اطلاعاتی و هدایت عملیاتی مرزبانی استان به اجرای کمین‌های هدفمند پرداخته و مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان را در کنترل خود در آوردند.

وی ادامه داد:مرزداران پس از رویارویی با قاچاقچیان و بی‌توجهی آنان به فرمان ایست، با رعایت قانون بکارگیری سلاح و با واکنش سریع و موضع‌گیری مناسب در درگیری مسلحانه توان رویارویی را از آنان سلب کردند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: قاچاقچیان که توان مقابله با مرزداران را نداشتند پس از ساعتی درگیری مسلحانه سنگین تسلیم و در این عملیات مأموران موفق شدند ضمن دستگیری چهار نفر قاچاقچی و توقیف ۲ دستگاه خودرو، ۲ تن و ۳۸۷ کیلوگرم انواع موادمخدر شامل ۲ تن و ۲۸۷ کیلوگرم تریاک و ۱۰۰ کیلوگرم حشیش و مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات را کشف کنند.

وی ضمن تقدیر از فرمانده و کارکنان هنگ مرزی میرجاوه اظهار داشت: مجموعه مرزبانی با همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی، امنیتی و حمایت‌های بی‌دریغ مرزنشینان در راستای حراست از مرزهای کشور مقتدرانه و برابر قانون با هرگونه تجاوز به حریم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقابله می‌کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟