به گزارش رکنا، سرهنگ "حبیب آقائی"  گفت: با تماس تلفنی راننده یک دستگاه خودروی کرایه آژانس مبنی بر اینکه با انتقال تعدادی قطعات خودروی سواری از مبدا به مقصد کالا، درخواست و تحویل گیرنده قطعات خودرو حاضر به پرداخت کرایه آژانس نیستند. تیمی از عوامل 110 به نشانی اعلامی اعزام شدند.

 رئیس کلانتری 179 خلیج فارس عنوان داشت: تحقیقات اولیه حکایت از این دارد که فردی با تماس تلفنی تقاضای یک دستگاه خودروی آژانس می کند که راننده آژانس با حضور در نشانی درخواست کننده، تعدادی قطعات خودرو را تحویل و به محل گیرنده قطعات منتقل کرده است. ولی هیچ یک از افراد اعم از درخواست کننده خودرو و تحویل گیرنده قطعات، حاضر به پرداخت کرایه خودرو نبودند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قطعات انتقال یافته مربوط به بدنه یک دستگاه خودروی سواری مزدا 3 مشکی رنگ و مستعل بود، ادامه داد: تحقیقات تکمیلی در این خصوص به تیم عملیات کلانتری 179 خلیج فارس محول شد.

آقائی تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری با هماهنگی های قضائی، درخواست کننده آژانس را در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری خلیج فارس انتقال دادند.

کلانتر محله خلیج فارس با اشاره به اینکه در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و بیش از 10 فقره محکومیت کیفری در جرائم سرقت، فروش مواد مخدر شرارت و درگیری دارد، عنوان کرد: در تحقیقات مقدماتی متهم به سرقت خودروی موصوف در محدوده حرم عبدالعظیم اعتراف و اظهار داشت: خودروی موصوف را چندی پلیس با همکاری یکی از همدستانش سرقت کرده است.

وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که همدست متهم همان مالخر اموال سرقتی و تحویل گیرنده قطعات خودرو بوده است که متهم دوم پرونده نیز در مخفیگاهش در محدوده خیابان جرجانی محله آذری دستگیر شد.

رئیس کلانتری خلیج فارس ابراز داشت: با اعتراف صریح متهمان به جرائم ارتکابی، نتیجه تحقیقات اولیه در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با دستور قضائی کشف سایر جزئیات پرونده در جریان است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟