به گزارش رکنا ، حجت الاسلام و المسلمین سینکایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک از دستگیری یک رمال کلاهبردار حرفه‌ای در جلسه خواستگاری از یکی از قربانیان خود در این شهرستان خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک افزود: در پی شکایت یکی از قربانیان خانم به دادسرای قرچک مبنی بر اخاذی و کلاهبرداری توسط یک رمال تحقیقات را آغاز کردیم و مشخص شد این فرد از طریق رمالی مبالغ ۱۲۰ میلیون تومان از قربانی خود اخاذی کرده و به او وعده ازدواج داده است.

حجت الاسلام و المسلمین سینکایی گفت: با دستور دادستانی و هماهنگی با پلیس امنیت این شهرستان و نقشه زیرکانه و شگرد خاص، در یک ساعت معین و در جلسه خواستگاری این متهم از قربانی خود، وی در حالیکه ادوات رمالی را دراختیار داشت دستگیر شد.

وی افزود: پس از تحقیقات لازم از طریق دادسرا این فرد با قرار وثیقه روانه زندان شد و نسبت به شناسایی دیگر شاکیان و قربانیان احتمالی پرونده در دست بررسی است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک گفت: این فرد رمال بدون داشتن تحصیلات لازم خود را دارای مدرک دکترا در رشته‌های مختلف به قربانیان معرفی می‌کرد و بعد از تعرض و سوءاستفاده از آن‌ها به اخاذی و کلاهبرداری از آن‌ها اقدام می‌کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سینکایی ضمن توصیه به مردم در پایان بیان کرد: مردم با مواجه با این گونه افراد دقت لازم را داشته باشند و از مراجعه به شرکت‌های غیرمجاز با هر نوع فعالیت اجتناب کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟