به گزارش رکنا، رانندگان عبوری شاهد ماجرای تصادف در جاده خاوران با مشاهده صحنه تصادف خودروها با یکدیگر در تماس با سامانه ۱۲۵ این حادثه را اطلاع رسانی کردند و ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۳:۲۵ ظهر روز گذشته زنگ ایستگاه ۷۸ را به صدا درآورد و آتش نشانان برای امدادرسانی عازم جاده خاوران به سمت شرق، قبل از سه راه سیمان اعزام شدند.

مرتضی حسینی فرمانده آتش نشانان در این باره گفت: با توجه به ترافیک شدید قبل از محل حادثه، نیروهای عملیات با به همراه بردن چند دستگاه خاموش کننده، به صورت پیاده به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: برخورد شدید یک دستگاه وانت پیکان، سواری پراید و کامیونت منجر به وارد شدن خسارت شدید به خودروها شده بود و خوشبختانه سرنشینان هرسه خودرو قبل از رسیدن نیروهای عملیات موفق به خروج از وسایل نقلیه خود بدون مصدومیت شده بودند.

حسینی تصریح کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و جلوگیری از نشت بنزین خودروها با کمک عوامل راهور به باز کردن مسیر تردد خودروهای عبوری پرداختند.

وی بیان کرد: پس از حضور عوامل جرثقیل و جابجایی خودروها به حاشیه امن جاده و شستشوی محل حادثه برای ایمن سازی جاده و تحویل به عوامل انتظامی و راهور، آتش نشانان به عملیات خود پایان دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟