به گزارش رکنا،  فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: ماموران انتظامی شهرستان سروآباد در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا یک دستگاه کامیون کشنده حاوی بار قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.

سردار علی آزادی  اظهار داشت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی شهید کریمی در محور مریوان – سنندج با هماهنگی مراجع قضایی خودرو مذکور را متوقف کرده و در بازرسی از آن تعداد ۱۲ هزار و ۸۰۲ عدد انواع باتری خودرو با آمپرهای مختلف را کشف کردند.

وی با بیان اینکه در راستای شناسایی و کشف این محموله قاچاق یک نفر دستگیر شد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی این محموله را دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کردند.

فرمانده انتظامی استان کردستان در بخش دیگری از سخنان خود از کشف بیش از ۳۵ هزار عدد انواع مواد محترقه در شهرستان سقز خبر داد و ادامه داد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی شهرستان سقز حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای ورودی به شهر به یک دستگاه خودرو ایسوزو مشکوک شدند.

سردار آزادی یادآور شد: ماموران خودرو مورد نظر را با هماهنگی مراجع قضایی متوقف کرده که در بازرسی از آن ۳۵ هزار و ۴۰ عدد انواع مواد محترقه را کشف کرده و یک نفر را نیز در این رابطه دستگیر کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟