حجم ویدیو: 2.23M | مدت زمان ویدیو: 00:00:23

به گزارش رکنا ، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در سعادت‌آباد درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 10:30 صبح امروز حادثه آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در شهرک غرب، خیابان علامه شمالی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با یک گروه نجات، نردبان هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل حادثه یک مجتمع مسکونی 20 واحدی بود، گفت: در هر طبقه این ساختمان، چهار واحد مسکونی وجود داشت.

وی تصریح کرد: یکی از واحدها به وسعت حدود 120 متر در طبقه پنجم این مجتمع از قسمت اتاق‌ خواب دچار حریق گسترده شده به طوریکه آتش از پنجره‌ها به بیرون زبانه می‌کشید و به سقف شیروانی پیش‌ساخته نیز سرایت کرده بود.

ملکی ادامه داد: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که خانمی داخل بالکن منزل مسکونی حضور دارد و در میان شعله‌های آتش محبوس است که آتش‌نشانان با استفاده از نردبان هیدرولیکی این خانم را از مرگ نجات دادند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران همچنین از نجات چند نفر دیگر از ساکنان این ساختمان خبر داد و متدکر شد: در نهایت عملیات پس از ایمن‌سازی محل حادثه پایان یافت و آتش‌نشانان به ایستگاه‌های خود مراجعت کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی ,

آیا این خبر مفید بود؟