به گزارش رکنا،  رییس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه خودروی سواری در کمربندی یاسوج سه نفر کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند.  سرهنگ بهنام  ویسی پور  پیش از  ظهر چهارشبه در جمع خبرنگاران، افزود: ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح امروز، یک فقره تصادف بین یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه خودروی ۲۰۶ در محور کمربندی یاسوج به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش شد.

ویسی پور با بیان اینکه ماموران پلیس راه بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند، ابراز داشت: متاسفانه در اثر برخورد این دو دستگاه خودروی سواری، خودروی پراید دچار آتش سوزی شد.

وی افزود: در این حادثه یک نفر از سرنشینان این خودرو توسط مردم نجات یافت، ولی سه نفر دیگر از سرنشینان خودروی پراید در آتش سوختند و دو نفر سرنشین خودروی ۲۰۶ نیز بصورت سطحی مصدوم شده که به مراکز درمانی یاسوج منتقل شدند.

وی علت این حادثه مرگبار را توسط کارشناسان پلیس راه خستگی و خواب آلودگی از ناحیه راننده پراید اعلام کرد و از رانندگان خواست که  به ازای هر دو ساعت رانندگی،   ۱۵ دقیقه استراحت کنند و در صورت احساس خستگی و خواب آلودگی به هیچ وجه رانندگی نکرده  و حتما دقایقی را به استراحت پرداخته و سپس به حرکت خود ادامه دهند تا این چنین حوادث ناگواری را شاهد نباشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟