به گزارش رکنا، این خانه در دهه ۱۸۸۰، در جنوب استرالیا ساخته شده است و با وجود فضای داخلی بی نظیر حالتی به شدت ترسناک و شبح وار دارد. این خانه متروک در بالای تپه‌ای که مشرف به نهر است قرار دارد و همیشه خالی از سکنه به نظر می‌رسد.

این عمارت'سنگ آهنی در سال ۱۸۵۶ توسط ویلیام اورن هشت سال پس از ورود وی به استرالیا ساخته شد و در سال ۲۰۱۹ هنوز هم احساس خانه را از آن دوران حفظ می‌کند. از سال ۱۹۷۷ این خانه متعلق به یک خانواده است که سعی کرده اند سال به سال و نسل به نسل خانه را ترسناک‌تر کنند.

فضای داخلی خانه از آن زمان تغییر نکرده است و هنوز هم احساس ملک را از دهه ۱۸۰۰ حفظ کرده است، به ویژه یادآور هتل بدنام بیتس مات از فیلم کلاسیک آلفرد هیچکاک؛ "روانی" است. این عمارت بزرگ دارای پنج اتاق خواب، دو حمام و پارکینگ برای سه اتومبیل است و محوطه آن ۲، ۶۱۸ متر مربع است. این ملک یک بالکن بزرگ مشرف به نهر و یک اتاق مرموز با شیشه قرمز یاقوتی و مطابق با پنجره‌های کلیسا است.

اکثر لوازم این خانه با رنگ‌های ترسناک طراحی شده اند و اتاق‌ها حاوی عروسک‌های شبح وار، مانکن‌های شیطانی و شخصیت فیلم‌های ترسناکند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خانه‌ای رعب‌انگیز با قدمت ۱۶۳ سال که پا گذاشتن در آن جرأت می‌خواهد

آیا این خبر مفید بود؟