یک مادربزرگ ۶۶ ساله مدعی شده که در جریان جستجوی خود برای یافتن گنج یک حلقه نامزدی یافته که متعلق به ویلیام شکسپیر است.

این پیزن که سو کیلورت نام دارد هنگام بازرسی از میدانی در کنار تالار شکسپیر در روینگتون وارویکشایر، این حلقه طلا را کشف کرده است. این تالار قبلاً متعلق به خاندان شکسپیر بوده است. انگشتر کوچک دندانه‌های ظریف و قرمز دارد و دارای متن "حقیقت خیانت نیست" است. سو که حدود ۵ سال است در حال کشف است، وقتی سیگنال شدیدی را در ردیاب فلزی خود به دست آورد، به قسمت زیر زمینی این تالار نزدیک شد.

حلقه ازدواج «ویلیام شکسپیر» توسط یک مادربزرگ ۶۶ ساله پیدا شد

او هشت اینچ کند تا در گوشه‌ای زمین به یک تونل کوچک رسید و در بخشی از خاک این حلقه را یافت. او این حلقه ظریف را برداشت و در ابتدا فکر کرد که این یک حلقه کودکانه است، اما در بازرسی دقیق‌تر متوجه متن روی آن شد. سو می‌گوید: "من تمام روز چیزی را جز زباله‌ها کشف نکردم تا این که که یک دوست پیشنهاد داد که مزارع اطراف تالار تودور را امتحان کنم. وقتی سیگنال شدیدی را پیدا کردم راهم را ادامه دادم و به این حلقه رسیدم. "

وی ادامه داد: من فکر کردم که به نظر می‌رسد زیبا است و آن را برداشتم. این حلقه بسیار ریز بود بنابراین فکر می‌کردم ممکن است یک حلقه بچه گانه باشد سپس آن را به دیگران نشان دادم و آن‌ها نمی‌توانستند باور کنند، آن‌ها بسیار هیجان زده بودند. یکی از آن‌ها گفت که او مطمئن است که این یک حلقه متعلق به شکسپیر و بسیار عاشقانه است. "

حلقه ازدواج «ویلیام شکسپیر» توسط یک مادربزرگ ۶۶ ساله پیدا شد

سو به موزه‌های بیرمنگام رفت و حلقه را تحویل مقامات رسمی داد تا کارشناسی شود. قرار است طی ماه‌های آینده این حلقه مورد بازرسی قرار گیرد. او امیدوار است که این حلقه همان حلقه عروسی معروف شکسپیر باشد. البته اگر این حلقه نوعی گنجینه ملی در نظر گرفته شود از او پس گرفته می‌شود. اما سو امیدوار است این اتفاق نیفتد و حلقه را بگیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟