به گفته جلال ملکی ، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بامداد امروز حوالی ساعت 14 :1صدای انفجار در محدوده شمال شرق داخل شهرک امید شنیده می شود که با اطلاع رسانی شهروندان و تماس با سامانه 125 آتشنشانی شهرداری تهران بلافاصله 3 ایستگاه با امکانات کامل ازجمله نردبان یولیکی و تشک نجات به محل اعزام می شوند. محل حادثه یکی از بلوک های ساختمانی بلند و 14 طبقه مسکونی بود که در طبقه پنجم آن ، این انفجار به وسعت 130 متر رخ داد و تمام شیشه ها و در و پنجره های این واحد شکسته شد و ظاهرا به واحدهای دیگر خسارنی نرسید البته باید توسط کارشناسان بررسی شود.

آتش نشانان سریع در محل حاضر شدند و عملیات جست و جو و نجات افراد احتمالی را آغاز کردند. یک خانم حدود 60 ساله دچار مصدومیت شد که به کمک عوامل اورژانس برای مداوا تحویل داده شد. با تلاش همکاران ما آتش خاموش شد و از گسترش و شعله ور شدن آن به اطراف جلوگیری کردند.

کارشناسان در محل حاضر شدند و در حال بررسی علت آن هستند. یکی از اصلی ترین احتمالات ناشی از نشت گاز شهری و ایجاد جرقه ناگهانی و شعله است که باید بیشتر این مورد بررسی شود .

شهرک امید 1

شهرک امید 2

شهرک امید 3

شهرک امید 4

شهرک امید 5

توصیه ما به شهروندان محترم بهویژه در این ایام سوگواری که بیشتر از منزل خارج می شوند این است که حتما موقع خروج از منزل مطمئن شوند که تمام وسایل گازسوز را خاموش کرده اند و حتی هنگام بازگشت به منزل اگر بوی مشکوک و خاصی را استنشاق کردند بررسی های لازم را کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟