به گزارش رکنا،  معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد گفت: دادستان شهرکرد صبح امروز در حالی که عازم یک مأموریت به تهران بود دچار حادثه رانندگی شد، حال عمومی وی هم‌اکنون خوب است.

علی خسروی گفت: دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد در حالی که عازم یک مأموریت به تهران بود دچار حادثه رانندگی شد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد افزود: خوشبختانه هم‌اکنون حال عمومی وی رضایت‌بخش بوده و در بیمارستان شاهین‌شهر بستری است.

وی ادامه داد: این حادثه نزدیک بادرود رخ داده است و با اینکه تصادف سنگینی بود اما هیچ مشکلی برای عبدالرضا علیمحمدی پیش نیامد.

خسروی خاطرنشان کرد: روز یکشنبه مقرر بود جلسه‌ای با حضور وزرای کشور و نیرو، استاندار اصفهان و چهارمحال و بختیاری، دادستان اصفهان و شهرکرد و مدیران عامل شرکت‌های آب منطقه‌ای اصفهان و چهارمحال و بختیاری در وزارت کشور برگزار شود و دادستان شهرکرد نیز عازم تهران برای شرکت در این جلسه بود که دچار حادثه شد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد اضافه کرد: به دلیل وقوع حادثه برای دادستان شهرکرد من در جلسه مذکور شرکت کردم که در آن تا حدودی مشکلات بررسی و مقرر شد وزارت نیرو پیگیر مباحث کارشناسی باشد تا در سفر وزیر نیرو به چهارمحال و بختیاری مباحث مربوط به آب خاتمه پیدا کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟