شاید اگر کل تاریخ را بگردیم این زن تنها شخصی است که چنین ادعایی را مطرح می کند. اما چرا این ادعا تا این حد عجیب است؟

شاید برای بررسی عجیب بودن این ادعا بهتر باشد دوباره صحبت این زن را بررسی کنیم. او مدعی شده بود وقتی سنگ از سقف خانه اش عبور کرد ، روی تختخوابش در خانه خم شده بود تا رادیوی بالای تخت را خاموش کند و ناگهان این شهاب سنگ به مفصل ران وی در ناحیه لگن برخورد کرده است.

بر اساس این پرونده عجیب این اتفاق در یک بعد از ظهر روشن در اواخر نوامبر 1954 رخ داده و یک شهاب سنگ به اندازه یک سافت بال از درون سقف عبور کرده و باعث کبودی گسترده ای روی ران وی شده است. این ادعا به سرعت مورد توجه رسانه ها سازمان های فضایی قرار گرفت و گروهی به سرپرستی مایکل رینولدز ، ستاره شناس کالج ایالتی فلوریدا سعی کردند از این ماجرا رمز گشایی کرده و درک کنند چرا این ماجرا رخ داده است.

به اعتقاد این گروه این زن دروغ می گفت چرا که چنین حادثه ای بسیار نادر است و اغلب شهاب سنگ ها در اقیانوس قرار می گیرند یا به نقاط دور افتاده روی زمین میفتند. آنها معتقد بودند که این سنگ در نتیجه برخورد یک گردباد یا رعد و برق به خانه این زن اصابت کرده. جالب است بدانید این پرونده بارها در طول تاریخ بازگشایی شد اما در نهایت به نتیجه جامعی نرسید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟