سرهنگ‌ابوالحسن ملکی در خصوص این خبر اعلام کرد : مقارن ساعت ۱۲:۳۰ مورخ روز گذشته یکی از کارکنان منطقه ۵ پلیس راهور فاتب ، حین انجام وظیفه در محدوده ضلع غربی فلکه دوم صادقیه متوجه کیفی که بر روی زمین افتاده بود می گردد .

سرهنگ ابوالحسن ملکی رییس بازرسی پلیس راهور فاتب ادامه داد : ستوان ایوبی پس از بررسی داخل کیف متوجه می گردد که داخل آن مبلغ ۵۲۴۰ یورو بهمراه مدارک شناسایی از قبیل کارت ملی و کارت دانشجویی و تعدادی عابر بانک می باشد .

ملکی افزود : این افسر با وجدان سپس به یکی از شعب بانک که کارت آن داخل کیف بوده مراجعه کرده و موضوع پیدا شدن مدارک را با رییس بانک در جریان می گزارند . با همکاری بانک صاحب کیف پیدا گردیده و صاحب کیف جهت دریافت آن در بازرسی پلیس راهور فاتب حضور می یابند .

رییس بازرسی پلیس راهور فاتب گفت : با حضور مالک کیف در بازرسی پلیس راهور فاتب و پس از احراز هویت صورتجلسه ای تنظیم گردید و کیف به صابش بازگردانده شد .

ملکی بیان داشت : ارزش مبلغ کشف شده بالغ بر ۷۳ میلیون تومان بوده و قرار است طی مراسمی سردار مهماندار رییس پلیس راهور فاتب از این افسر وظیفه شناس تقدیر و قدردانی نماید .

سرهنگ ملکی در پایان از همشهریان تهرانی خواست تا در صورت دیدن عملکرد پلیس راهور فاتب با شماره ۱۹۷ تماس گرفته و گزارشات ، پیشنهادات و تقدیر خود را اعلام نمایند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟