حجم ویدیو: 3.79M | مدت زمان ویدیو: 00:00:40

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه تحقیر یک قاضی فاسد آمریکایی در یکی از دادگاه‌های این کشور را به تصویر می‌کشد. «ترسی هانتر»، این قاضی زن آمریکایی پس از آنکه طبق حکم دادگاه به ۶ ماه زندان محکوم شد توسط ماموران پلیس به شکلی تحقیرآمیز به بیرون دادگاه منتقل شد. او در حالی که توسط ماموران پلیس روی زمین کشیده می‌شد برای اجرای حکم از جلسه دادگاه به بیرون منتقل شد.

اتهام تریسی کمک به برادرش با در اختیار قرار دادن پرونده‌های محرمانه برای حفظ سمت خود به عنوان کارمند سابق دولت در منطقه همیلتون در ایالت اوهایو آمریکا بود. ویدئویی که منتشر شده است چگونگی تحقیر این قاضی سابق آمریکایی را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود پس از آنکه قاضی «پاتریک دینکلاکر» حکم زندان این قاضی فاسد را اعلام می‌کند در جلسه دادگاه هرج‌ومرج ایجاد می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد که خانواده و طرفداران هانتر به سمت پلیس و قاضی دادگاه هجوم می‌برند. بلافاصله ماموران پلیس قاضی تریسی را که دستند به دستش بسته شده بود در حالی که روی زمین می‌کشند از دادگاه بیرون می‌برند.

گفتنی است؛ در سال ۲۰۱۰ تریسی هانتر به عنوان اولین آفریقایی آمریکایی در دادگاه نوجوانان منطقه همیلتون مشغول به کار شده بود. تریسی مدعی است که محکومیت او بیشتر انگیزه سیاسی داشته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟