حجم ویدیو: 1.90M | مدت زمان ویدیو: 00:00:17

مجتبی عتیقی  رئیس روابط عمومی شهرداری بندر ماهشهر، گفت: اتصال در سیستم برق باعث ایجاد حریق در محوطه بیرونی رستوران ترنج شد که به محض این رخ داد ماموران آتش نشانی از همان ساعات ابتدایی با حضور در محل حادثه عملیات اطفاء حریق را شروع کردند.

رئیس روابط عمومی شهرداری ماهشهر افزود: شش خودروی اطفاء حریق به همراه ۲۰ تن از پرسنل آتش نشانی در این عملیات حضور یافتند و در همان لحظات اولیه با مهار آتش مانع از گسترش شعله ها به درون رستوران و مغازه های همجوار شدند.

وی با اشاره به حضور و همکاری ۳ ایستگاه آتش نشانی، خاطرنشان کرد: با وجود همراه شدن پرسنل از ۳ ایستگاه آتش نشانی اطفاء حریق به مدت ۲۰ دقیقه به طول انجامید و بعد اطفاء و کنترل آن عملیات خنک سازی را در دستور کار قرار دادند، این پورسه یک ساعت زمان برد.

عتیقی در تشریح علت و تلفات این حریق عنوان کرد: بررسی های فنی از سوی کارشناسان علت آتش سوزی را اتصال برق گزارش دادند که در نهایت به مواد قابل اشتعال سرایت و منجر به آتش سوزی شد که خوشبختانه تلفات آن زیاد نبوده و تنها یک مصدوم بر جای گذاشته که به دلیل مشکل تنفسی سریعا به بیمارستان انتقال داده شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟