به گزارش رکنا، سرهنگ حسن نیکبخت در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان فلاورجان در پی اطلاع از وقوع یک فوت مشکوک در یکی از روستاهای فلاورجان بلافاصله در محل حضور یافته و به تحقیق و بررسی در خصوص این موضوع پرداختند.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد فرد متوفی قصد چیدن کابل های تیرچراغ برق را داشته که پس از بالا رفتن از آن با برق فشار قوی برخورد کرده و دچار برق گرفتگی می شود و به علت شدت صدمه وارده به زمین سقوط کرده و در دم فوت می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان عنوان کرد: پس از تکمیل شدن تحقیقات فوت سارق توسط نیروهای اورژانس تائید و جسد متوفی به پزشکی قانونی منتقل شد.

سرهنگ نیکبخت، با هشدار به سارقان به ویژه سارقان کابل های برق اظهار داشت: سارقان کابل های برق علاوه بر اینکه باعث ایجاد خسارت به بیت المال و برهم زدن نظم و اخلال در زندگی مردم شهر ها و روستاها می شوند با خطر مرگ نیز دست و پنجه نرم می کنند و بنابراین پلیس به این افراد هشدار می دهد که از این گونه حوادث و وقایع عبرت بگیرند و راه کج دیگران را تجربه نکنند چرا با این کار یا با خطر مرگ مواجه می شوند و یا توسط پلیس دستگیر و تحویل قانون خواهند شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟