حجم ویدیو: 14.11M | مدت زمان ویدیو: 00:01:10

نقص فنی فرگرند یک شهر بازی در هندوستان تجربه‌ای وحشتناک را برای ده‌ها گردشگر رقم زد. توقف ناگهانی این فرگرند در ارتفاع ۱۸۰ فوتی (۵۵ متری) از سطح زمین موجب شد تا ۴۰ گردشگر در آسمان گرفتار شوند. این حادثه در برج تورنادو واقع در پارکی در غرب هندوستان رخ داد.

ویدئویی که یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه کرده است لحظاتی از این حادثه را به تصویر می‌کشد. این ویدئو گردشگران را در داخل فرگرند در حالی که در ارتفاع زیاد گرفتار شده اند نشان می‌دهند. در این ویدئو ماموران آتشنشانی در حالی که در تلاش برای انتقال گردشگران به پایین هستند دیده می‌شوند. ویدئو نشان می‌دهد که ماموران آتشنشانی با استفاده از یک بالابر گردشگران را به پایین منتقل می‌کنند. این اتفاق نیمه شب یکشنبه و در منطقه احمد آباد هندوستان رخ داد.

سرانجام پس از ۴۵ دقیقه ماموران آتشنشانی موفق شدند همه گردشگران را به پایین منتقل کنند. بنا به گزارش یکی از رسانه‌های محلی هندوستان در این حادثه به هیچ یک از گردشگران آسیبی وارد نشد. گفته می‌شود این فرگرند هنگامی در میان زمین و آسمان متوقف شد که با سرعت تمام در حال حرکت بود.

" کیرتی پاتل" که به همراه دو دختر و همسرش در ارتفاع ۵۵ متری گرفتار شده بود در مصاحبه‌ای کوتاه به یکی از رسانه‌های محلی این کشور گفت: " پرسنل این شهر بازی قصد تماس با مرکز آتشنشانی را نداشتند. در حالی که ما در آن بالا گرفتار شده بودیم آن‌ها ابتدا از یک تکنسین خواستند تا این نقص فنی را رفع کند. "برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟