حجم ویدیو: 6.39M | مدت زمان ویدیو: 00:01:01

به گزارش گروه حوادث رکنا، دختر گرسنه ۲ ساله‌ای که ۹ روز را در کنار جسد والدینش در یک آپارتمان در کیف، پایتخت اکراین گذرانده بود توسط پلیس پیدا شد. "الکساندرا" که بسیار ضعیف شده بود پس از آنکه پرسنل اورژانس پزشکی با شکستن در خانه وارد آپارتمان شدندT پیدا شد.

این اتفاق هنگامی رخ داد که همسایگان به دلیل متصاعد شدن یک بوی بد از داخل آپارتمان با پلیس تماس گرفتند. پلیس به همراه اورژانس پزشکی با حضور در محل حادثه این دختر را در طبقه هفتم آپارتمان در کنار جسد والدینش پیدا کرد. والدین این کودک آخرین بار در تاریخ ۲ می‌و هنگامی که شدیدا با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کرده بودند دیده شده بودند.

این کودک در کنار مادر ۲۷ ساله اش " ویکتوریا دویاتکینا" و پدر ۳۴ ساله اش که هویتش اعلام نشده پیدا شد. انی دختر به حدی ضعیف شده بود که قادر به ایستادن روی پاهایش نبود و بلافاصله به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد. بنا به این گزارش این کودک با وجود آنکه بسیار ضعیف شده، اما خطری جانش را تهدید نمی‌کند.هنوز علت دقیق مرگ والدین این کودک مشخص نشده است. همچنین هنوز مشخص نیست مرگ آن‌ها همزمان رخ داده است؟ گفته می‌شود والدین الکساندرا اعتیاد شدید به مواد مخدر داشتند. پلیس با انتشار بیانیه‌ای در این باره گفت: " هیچ گونه آثار ضرب و شتم و جراحت در بدن دو متوفا پیدا نشد. تحقیقات در مورد تعیین دقیق مرگ این زوج ادامه دارد. " برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟