سرهنگ " قدرت اله شهبازبیگی" با بیان اینکه این مرد مهرانی با سلاح گرم اقدام به خود زنی کرده بود، گفت: حوالی ساعت یک بامداد روز گذشته، فردی با مرکز فوریت های پلیس 110 شهرستان مهران تماس گرفت و عنوان داشت که یکی از اعضای خانواده اش با وی تماس گرفته و اعلام نموده که قصد خودزنی با سلاح گرم دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان مهران با اشاره به اینکه بلافاصله موضوع فوق با قاضی کشیک در میان گذاشته شد، افزود: پس از اخذ دستورات لازم، مأموران گشت کلانتری صالح آباد بلافاصله به آدرس اعلامی اعزام شدند که با این حضور به موقع، این مرد که با استفاده سلاح گرم اقدام به خود زنی کرده بود از مرگ حتمی نجات یافت.

وی در ادامه اظهار داشت: نیروهای پلیس پس از انجام اقدامات اولیه برای نجات این شهروند که یک گلوله به قفسه سینه خود شلیک کرده بود، با اورژانس 115 هماهنگی های لازم بعمل آورده و پس از حضور عوامل اورژانس در محل، با توجه به وضعیت جسمی فرد، بلافاصله به بیمارستان انتقال داده شد.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه وضعیت فعلی این فرد رضایت بخش اعلام شده است به خانواده ها توصیه کرد: با گفت و گو و استفاده از مشاوران مجرب مشکلات بین اعضای خانواده را حل و فصل کنید تا از بروز رفتارهای پرخطر این چنینی پیشگیری شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟