به گزارش رکنا، اقدام شرورانه تعدادی از اراذل و اوباش مشهد در منطقه کوی امیر، موجب بروز خسارتی جدی به شهروندان شد. این ماجرا از آنجا آغاز شد که تعدادی از دانش‌آموزان در منطقه کوی امیر در حال رفتن به مدرسه بودند که در بین راه از سوی اراذل و اوباش مورد حمله قرار گرفتند.
در پی حمله این افراد متأسفانه چند نفر از این پسران نوجوان با ضربه چاقو زخمی شدند و یکی از این اراذل با فرو کردن چاقو در چشم چپ نوجوان هفده ساله او را در آستانه نابینایی قرار داد.
امیرحسین که از ناحیه چشم چپ مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود درباره این ماجرا گفت: با دوستانم در حال رفتن به مدرسه بودیم که تعدادی از اراذل و اوباش منطقه ناگهان توی یک کوچه به ما حمله کردند.
ما داشتیم راه خودمان را می‌رفتیم که آنها شروع به بگومگو با ما کردند و بعد هم وقتی از آنجا رد شدیم به همراه دوستانشان با موتورسیکلت به ما حمله‌ور شدند.
اصلاً تا قبل از امروز هیچ وقت با آنها حتی حرف هم نزده بودیم چه برسد که بخواهیم دعوا کنیم.
ما اصلاً قصد دعوا نداشتیم اما این چند جوان لات پس از بگومگو و گرفتن یقه ما، در حمله‌ای ناگهانی با چاقو ضربه‌ای به چشمم زدند که من بی‌حال شدم و افتادم. دیگر نفهمیدم چه شد.
این نوجوان حادثه دیده علت درگیری را خودنمایی اوباش مقابل مدرسه دخترانه اعلام کرد.
یکی دیگر از نوجوانانی است که در پی حمله اوباش به صورت سطحی زخمی شده است. او نیز درباره علت حادثه گفت: ساعت حدود ١٢:٢٠بود و با دوستانم با پای پیاده به سمت مدرسه می‌رفتیم که زنگ مدرسه دخترانه نیز خورد.
ما راه خودمان را می‌رفتیم که یکی از همان افرادی که در حمله به ما هم حضور داشت، جلو آمد و با این بهانه واهی که شما به دختران متلک انداخته‌اید قصد داشت با ما درگیر شود. من هم بعد از آرام کردن دوستانم به او گفتم اگر این دختران آشنایت هستند بگو بیایند و خودشان اعلام کنند چه کسی به آنها متلک انداخته است، اما او گوشش بدهکار نبود و شروع به فحاشی کرد.
ابوالفضل با بیان اینکه همانجا همه چیز تمام شد و ما به راه خودمان می‌رفتیم، گفت: چند کوچه مانده بود به مدرسه دوباره سرو کله این‌ها پیدا شد و این بار با یک موتورسیکلت آپاچی قرمز و یک موتور هوندا آمدند و ٣نفر هم پیاده آمدند که جمعا ٧نفر بودند. البته یکی از آنها چاقو در دستش بود که ناگهان جلوی ما را گرفتند و این دعوا پیش آمد.
امین دیگر دانش‌آموزی است که خودش در این درگیری بوده است. او نیز با تأیید صحبت‌های دوستانش اعلام کرد: آنها از پشت سر به ما حمله کردند و بدون هیچ صحبتی شروع به فحاشی کردند.
این دانش‌آموز درباره اینکه چه کسی به پلیس خبر داد هم اظهار کرد: یک پلیس توی طلافروشی بود که موضوع را به او گفتیم و بعد او اطلاع داد، اما زمانی مأموران رسیدند که مهاجمان فرار کرده بودند.
این نوجوان مصدوم که هنگام حادثه روزه بود، از سوی اورژانس به بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد منتقل شد. منابع بیمارستانی نیز احتمال می‌دهند که او یک چشمش را از دست بدهد، به همین منظور این مصدوم بلافاصله پس از دریافت خدمات اولیه پیش بیمارستانی و جلوگیری از خون‌ریزی برای درمان تکمیلی و معاینات ویژه به بیمارستان تخصصی خاتم‌الانبیا‌(ص) منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟