به گزارش گروه ترجمه رکنا، اخیرا سوژه ی چندش آور و داغی در شبکه های اجتماعی خبرساز شد که سوژه رسانه ها نیز شد. کورتس اهل کلمبوس، اوهایو تصاویری را در فیسبوک منتشر کرده است که نشان می دهد حیوان مرده ای با نودلی که وعده غذایی مخصوص اوست ترکیب شده است.

ابتدا او متعجب شد و باورنکرد اما با کمی دقت پی به واقعیت برد او در این تصاویر موش را با چنگال بلند می کند و به مردم دست و صورت کوچک حیوان را نشان می دهد و می گوید که چقدر کثیف است و چقدر غذا خوردن بیرون از خانه نامطمئن است.

هدف او این است که این تصاویر را به عنوان هشدار برای رفتن به رستوران به اشتراک بگذارند و اصرار بر این دارد که این یک موش است و می گوید که نمی تواند باور کند که چنین موجود چندش آوری همراه با مواد اولیه غذا طبخ شده و قرار بوده توسط خودش خورده شود.

پس از انتشار تصاویر زن به زبان اسپانیایی گفت: این باور نکردنی است. ببین اینجا توی این غذا یه موش خانگی پیدا شده. اوه، خدای من، چقدر نفرت انگیز است. نگاه کنید، پخته شده است و بعد از گفتن این جملات بچه موش کوچکی که همراه با غذا پخته شده است را نشان می دهد.

این رستوران پس از تحقیقات توسط بهداشت به دلیل وجود موش در غذا پلمپ شده است، اگرچه هیچ ردی از موش صحرایی در رستوران مذکور پیدا نشد، محققان مشکلات دیگری پیدا کردند که باعث بسته شدن رستوران شدمشکلاتی مثل وجود حشرات موذی به خصوص سوسک ها که در این رستوران پیدا شد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

عکس داخل رستوران (2)

آیا این خبر مفید بود؟