به گزارش گروه ترجمه رکنا، رسیدن مادر و دختر به یکدیگر پس از 80 سال در فضای مجازی خبرساز شد.

زن بازنشسته ایرلندی که در پرورشگاه بزرگ شده بود دیدار غافلگیر کننده ای با مادر 103 ساله خود پس از شش دهه جستجو داشت که رسانه ای شد.

پیر زن 81 ساله در پرورشگاه خانه بتانی در دوبلن بزرگ شد و درباره مادرش که او را به دنیا آورده بود اطلاعی نداشت اما پس از جستجوی 61 ساله و درخواست برنامه لایولین بازدید کوتاهی از مادرش الیزابت که اسکاتلندی بود داشت او گفت:وقتی این را شنیدم، هیچ چیز مرا بازنداشت تا او را ببینم این دیدار شادی بخش، پایان جستجویی را نشان داد که مکن در سن 19 سالگی شروع کرد.بعد از آن که مادرش را دید و در آغوش گرفت مکن گفت:نمی دانی چه بلایی سرم آمده است. خیلی خوشحالم.

مادرش الیزابت 22 ساله بود که در آگوست 1937 در دوبلن ، مکن را به دنیا آورد و به دلیل شرایطی که داشت کودکش را به پرورشگاه داد مکن در پنج ماهگی او به کلیسای کوچک یتیم خانه ایرلند در شهری که در آنجا زندگی می کرد منتقل شد تا زمانی که 17 ساله شد و سپس ازدواج کرد.

سالها بعد در 11 آوریل، همسرش جرج 82 ساله و یکی از دخترانش و خانم مکن از ایرلند رفتند. خانواده او نگران این سفر بدون دعوت بودند اما خانم مکن مصمم بود که با مادر واقعی اش ملاقات کند.

بالاخره لحظه دیدار فرا رسید و این مادر و دختر بعد از بیش از 80 سال با هم دیدار کردند او شوکه شده بود که مادرش هنوز زنده است. او وقتی فهمید مادرش زنده است نمی توانست باور کند و خودش را شادترین فرد زنده توصیف می کرد. خانم مکن برای اولین بار با شنیدن صدای شگفت آور او با تلفن صحبت کرد و گفت تنها کاری که می خواست انجام دهد این بود که او را ملاقات کند.

وی گفت: من رفتم تا او را ببینم او زیباترین بانو و صاحب یک خانواده دوست داشتنی بود آن ها به من خوش آمد گفتند و مرا پذیرفتند وقتی با مادرم حرف زدم به او گفتم که می دانم مادرم است و زمانی که آن را به او گفتم به من نگاه کرد و دستم را گرفت، در این دیدار با یکدیگر گپ زدیم و بین ما دو نفر چنین رابطه ای بی نظیری به وجود آمد که چند سال حسرتش را داشتم و در این سفر چند روزه متوجه شدم که برادر دارم.

این دیدار مادر و دختر پس از چند سال و انتشار خبرش در رسانه ها بازدید زیادی داشته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟