در این سفر یک روزه که به‌دنبال رانش زمین و تخریب برخی خانه‌های روستایی در حسین آباد کالپوش انجام شد، معاون عمرانی استاندار سمنان، نماینده مردم شاهرود و میامی و تعدادی از مدیران استانی نیز حضور داشتند.

آیت الله سید محمد شاهچراغی در این دیدار که بعضاً در خلال سخنرانی مدیران با اعتراضات و انتقادات برخی مردم همراه بود خطاب به مدیران گفت: این مردم خیلی صبور و قدرشناس هستند. مسؤولین باید به داد مردم مصیبت زده برسند و اگر حرفی زدند باید به قول خود عمل کنند.

وی با بیان اینکه ما امروز برای سخنرانی به اینجا نیامده‌ایم، ادامه داد: من آمده‌ام تا صدای این مردم را بشنوم و به گوش مقام معظم رهبری برسانم. اگر این مردم امروز فریاد می‌زنند، مصیبت زده هستند و منتظر یک دادرس و فریادرس هستند تا گوشی شنوای دردهای آنها باشد.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان خطاب به مردم این روستا اظهار کرد: امروز به نمایندگی از سوی مقام معظم رهبری به روستای مصیبت دیده شما آمده ام و حتمأ گزارشی خدمت ایشان ارائه می‌کنم، چند روز گذشته هم پیغامی به ریاست محترم جمهوری دادم و از ایشان خواستم توجه ویژه‌ای به این روستا داشته باشند.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه امروز بالغ بر ۲۵۰ خانه روستایی در این روستا باید تخلیه شود و تعدادی خانه نیز در معرض خطر قرار دارد، ادامه داد: همه مسؤولین پای کار هستند و استاندار و معاونین استاندار و همه مسؤولین سعی می‌کنند تا خسارت وارد شده به مردم جبران شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟