به گزارش گروه ترجمه رکنا، اخیر رسانه های ملی کشور تایوان از یک زن جوان که هنوز هویت وی شناخته شده نیست، پرده برداری کردند که متاسفانه دچار مشکل عجیبی شده است!

زن جوان 20 ساله تایوانی اخیرا از قرار معلوم دچار مشکلی عجیب شده است که طبق گزارشات انجام شده مشکلی که وی مبتلا به آن شده است برای اولین بار در جهان می باشد! متاسفانه در چشم این زن تایوانی 4 زنبور عسل زندگی می کردند و از چشم وی تغذیه می کردند.

در طی گزارشی که انجام شده وی اعلام کرد زمانی که در یک قبرستان بود، با طوفان و باد شدیدی روبرو می شود که این طوفان برخی علوفه را به سمت چشمان وی پرتاب می کند. بعد از این اتفاق وی فورا اقدام به شستشوی چشمانش کرد اما چند ساعت بعد از شتسشو متوجه شد که چشم سمت چپ وی به شدت احساس درد شدید به همراه پارگی شدید می کند.

از این رو وی به بیمارستان فوئین در جنوب استان پینگتونگ منتقل می شود و پزشکان بعد از بررسی چشمان وی متوجه شدند 4 زنبور عسل وارد چشم چپ وی شده اند و از چشم وی تغذیه می کنند!

با این حال وی فورا تحت درمان پزشکان این بیمارستان قرار گرفت و خوشبختانه هر 4 زنبور از چشم چپ وی خارج شدند و انتظار می رود تا کاملا بهبود پیدا کند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟