2037293_561

جلال ملکی اظهار داشت ساعت ۱۲ و ۲۱ دقیقه ظهر امروز حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی در میدان حسن زاده شهرری به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی گزارش شد.

وی در ادامه افزود:بلافاصله سه تیم به محل حادثه اعزام شدند. محل حادثه یک ساختمان پنج طبقه مسکونی بود که در طبقه سوم انفجاری صورت گرفته بود.

ملکی با بیان اینکه شدت انفجار به حدی بود که شیشه‌ها و بخشی از دیوار این طبقه به بیرون پرتاب شده بود گفت: بر اثر انفجار بخشی از دیوار‌ها به سطح خیابان ریخته بود که در این حادثه یک خودروی پژو پرشیا نیز دچار خسارت‌های شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تشریح کرد متاسفانه بخشی از دیوار تخریب شده روی پسر ۱۵ ساله‌ای که در حال عبور از پیاده رو بود ریخته بود که باعث مصدومیت او شده بود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه انفجار منجر به آتش‌سوزی نشده بود اضافه کرد آتش نشانان زن ۲۸ ساله‌ای را که در این حادثه دچار سوختگی شده بود رال از محل بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس دادند. مشاهدات اولیه حاکی از آن است نشت گاز وانفجار به دلیل جرقه علت این حادثه بوده، اما تحقیقات برای روشن شدن ماجرا همچنان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟