به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت 09:20 دقیقه صبح امروز، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران با دریافت گزارش شهروندان مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی سواری با درخت، بلافاصله این ستاد آتش نشانان را به محل حادثه در غرب به شرق جاده مخصوص کرج، ابتدای خیابان قباد اعزام کرد.

برخورد شدید خودرو با درخت

به گفته عباس سرافرازی افسر آماده منطقه چهارعملیات سازمان آتش نشانی تهران، یک دستگاه خودروی سواری پراید به رانندگی زنی 30 ساله در مسیر غرب به شرق جاده مخصوص کرج در حال حرکت بود که به علت عدم توانایی راننده در کنترل این وسیله نقلیه، به یکباره خودرو پراید از مسیرمنحرف شد و پس از گذراز جوی خیابان، به شدت با یک اصله درخت برخورد کرد.

وی با اشاره به مصدومیت جزئی راننده خودرو، افزود: آتش نشانان بلافاصله ضمن قطع برق خودرو با کشیدن یک رشته لوله آبدهی اقدام به ایمن سازی محل حادثه کردند و زن مصدوم را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

برخورد شدید خودرو با درخت

شایان ذکر است که آتش نشانان، پس از انتقال خودرو از وسط بلوار به حاشیه امن کنار خیابان و اجرای ایمن سازی های لازم، محل حادثه را جهت انجام اقدامات قانونی و بررسی این حادثه تحویل عوامل انتظامی و پلیس راهور دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟