به گزارش گروه حوادث رکنا، ظاهر فیضه روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان با اعلام اینکه ساعت ۱۹:۱۳ دیروز جمعه، پس از تماس فوریت‌های پزشکی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که تصادف شدیدی در بلوار محمد رسول الله (کنار گذر ساحلی) رخ داده است که نیاز به آمبولانس این سازمان است و ماموران آتش نشانی نیز در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: در این حادثه متاسفانه یک خانم جوان ۳۰ ساله در دم فوت کرده و دو خانم دیگر نیز زخمی به بیمارستان انتقال داده شدند که گفته می‌شود یکی از آن‌ها دچار ضربه مغزی شده و مجروح دیگر نیز دچار شکستگی شده است.

علت حادثه، تخطی از سرعت مطمئنه

سرهنگ مجید محبعلی فرمانده انتظامی بوکان در مورد علت این حادثه گفت: راننده این خودرو به علت تخطی از سرعت مطمئنه، عدم توانایی در کنترل خودرو و لغزندگی مختصر خیابان به جهت بارش نزولات جوی، از مسیر حرکت منحرف شده و با شکستن چند اصله درخت چنار وسط بلوار، وارد لاین مخالف بلوار شده و با یک دستگاه کامیونت ایسوزو برخورد کرده و با برخورد با جدول منتهی الیه بلوار متوقف می گردد.

وی یادآور شد: عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و عدم توجه به علائم عمودی و افقی جاده به حوادث دلخراش منجر می‌شود.

شهرستان بوکان در جنوب استان آذربایجان غربی و بر سر جاده ترانزیتی غرب قرار گرفته است و با شهرستان‌های مهاباد، میاندوآب، شاهیندژ و سقز همجوار است و یکی از مهاجر پذیر‌ترین شهر‌های ایران به شمار می‌رود.

این شهرستان دارای ۲۵۱ هزار نفر جمعیت است که از این تعداد، ۱۹۴ هزار نفر ساکن نقاط شهری و ۵۶ هزار نفر نیز ساکن روستا‌ها می‌باشند و بعد از ارومیه، خوی و میاندوآب چهارمین شهرستان پر جمعیت آذربایحان غربی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟