به گزارش گروه حوادث رکنا، شهروندان در تماس با سامانه 125 از وقوع آتش سوزی در مغازه ای در طبقه همکف یک پاساژ خبر دادند که بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای ۱، ۳، ۴ و گروه امداد و نجات یک و نیز خودروهای ویژه از جمله خودرو حامل دستگاه های تنفسی و خودرو بالابر را ساعت ۷:۵۲ دقیقه صبح امروز به محل حادثه در خیابان امیر کبیر، خیابان سعدی، خیابان اکباتان راهی شدند.

آتش در مغازه فروش لوازم یدکی خودرو افتاد

بنا به گفته علیرضا جبارزاده معاون عملیات منطقه ۵ سازمان آتش نشانی تهران، یک مغازه لوازم یدکی به مساحت ۷۰ متر مربع به دلیل نامعلومی از قسمت انتهای آن در نیم طبقه بالا طعمه آتش سوزی شد که هنگام رسیدن آتش نشانان، شعله های آتش در حال سرایت به اطراف و گسترش بود.

آتش در مغازه فروش لوازم یدکی خودرو افتاد

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله عملیات مهار آتش را با اجرای ایمن سازی های اولیه و قطع برق مغازه آغاز کردند.

آتش در مغازه فروش لوازم یدکی خودرو افتاد

جبارزاده تصریح کرد: نیروهای عملیات سرانجام توانستند در کوتاهترین زمان ممکن، شعله های آتش را فرو نشانده و از گسترش آن به قسمت های دیگراین مغازه جلوگیری کنند.

وی با اشاره به این که این حادثه مصدوم یا محبوسی نداشت، اضافه کرد: پس از خاموش شدن شعله های آتش و اطمینان از نبود افراد گرفتار درداخل مغازه، نیروهای آتش نشانی با استفاده از فن های قوی، دودهای داخل این مغازه را به بیرون تخلیه کردند.

گفتنی است، علت بروز این آتش سوزی هم اکنون توسط کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟