حجم ویدیو: 9.55M | مدت زمان ویدیو: 00:01:31

رژیم صهیونیستی، از روز نخست با ظلم و آدم‌کشی و با دروغ و فریب به وجود آمد. در اوایل عده‌ای زورگو و متجاوز، با پشتیبانی دولت انگلیس به منطقه‌ فلسطین آمدند. آنها از اروپا، استرالیا، آمریکا، آسیا و از آفریقا به این منطقه نقل‌ومکان کردند و با بیرون راندن اهالی بومی یک ملت جعلی و دروغین برای خود پایه‌گذاری کردند. در نتیجه این یورش استعماری و استثماری، اهالی بومی آواره و تازه واردان ناخوانده صاحبخانه شدند.

روزی نیست که از ظلم و جنایت Crime این تازه‌ واردان غاصب خبر یا تصویری منتشر نشود. آنها در طول اشغال سرزمین فلسطین دست به کشتار، شکنجه Torture و جنایت علیه بومیان و ساکنان اصلی این سرزمین زدند. قربانیان اصلی این غاصبان خونخوار کودکان فلسطینی بودند که به جرم Crime تولد در سرزمین مادری مورد زورگویی، قلدری و ددمنشی این رژیم غاصب قرار گرفته‌اند.

رژِیم صهیونیستی تنها رژیم در جهان است که کودکان را در دادگاه‌های نظامی مورد تعقیب قانونی قرار می‌دهد، دادگاه‌هایی که فاقد تضمین دادرسی عادلانه بنیادی است. کودکان فلسطینی در سرزمین اشغال شده فلسطین (OPT) تحت قوانین نظامی صهیونیست‌ها زندگی می‌کنند و از سال ۱۹۶۷ در دادگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی مورد تعقیب قانونی قرار می‌گیرند. اکثر کودکان در نیمه‌های شب در خانه‌های خود بازداشت می‌شوند و به سنگ‌پرانی علیه اشغالگران متهم می‌شوند. از هر ۴ کودک فلسطینی ۳ کودک مورد خشونت فیزیکی در حین بازداشت یا انتقال و بازجویی قرار می‌گیرد.

اشغالگران اقدام به بازداشت ۹۸۰ کودک فلسطینی کرده‌اند که ۹۵ مورد آن با خشونت همراه بوده و ۱۲ نفر از کودکان را نیز تبعید کرده‌اند. چه زمانی اشغالگران دست از کودکان فلسطینی خواهند کشید؟خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟