به گزارش گروه حوادث رکنا، پس از برخورد خودروی باری و محبوس شدن راننده ی آن داخل اتاقک خودرو، شهروندانی که شاهد ماجرا بودند به سرعت با سامانه ی ۱۲۵ تماس گرفتند و ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران حوالی ساعت ۵ صبح امروز با به صدا درآوردن صدای زنگ ایستگاه ۲۴ آتش نشانان را به همراه تیم نجات ۲ روانه ی بزرگراه بسیج به سمت جنوب، تقاطع خیابان ده حقی اعزام کرد.

برخورد کامیون با پل عابر حادثه آفرید

محمد معصوم فرمانده ی آتش نشانان حاضر در محل حادثه در این باره اظهار داشت: برخورد شدید یک دستگاه کامیون بنز اتاق چوبی حامل الوار در سر پیچ با پایه های پل عابر و تیر چراغ برق باعث در هم پیچیده شدن قسمت جلوی کامیون و گرفتار شدن راننده درون آن شده بود.

برخورد کامیون با پل عابر حادثه آفرید

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله با توجه به جاری شدن گازوئیل در سطح جاده و موقعیت خطرناک محل، علائم هشدار دهنده ی ترافیکی را برای جلوگیری از تصادفات احتمالی بعدی در مسیر قرار دادند و همزمان از نشت گازوئیل جلوگیری کرده و نجات راننده را از میان آهن پاره های خودرو آغاز کردند.

برخورد کامیون با پل عابر حادثه آفرید

معصوم خاطر نشان کرد: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی پس از خارج کردن راننده ی ۴۰ ساله از کامیون، برای ادامه ی مداوا وی را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند. وی افزود:آتش نشانان با شستشوی سطح خیابان و برقرار کردن ایمنی در تردد خودروهای عبوری و تحویل محل به عوامل انتظامی و راهور عملیات خود را پایان دادند.

بررسی علت این حادثه در دستور کار عوامل راهور منطقه قرار گرفت.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟