خبر ویژه :

رک پلاس گوناگون کدخبر: 443142 ارسال پرینت 62

حوادث رکنا: یک نفر به علت آتش سوزی منزل مسکونی در روستای کوی خیل ساری جان خود را از دست داد.

به گزارش رکنا، حسن نژاد رئیس ایستگاه ۴ آتش نشانی ساری گفت: یک مورد آتش‌سوزی منزل مسکونی در جاده دریا روستای کوی خیل به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام شد و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه یک و ۴ به محل اعزام شدند.

وی افزود: آتش سوزی در منزل مسکونی در طبقه همکف رخ داد و در لحظه رسیدن آتش نشانان آتش در این واحد کاملا شعله ور بوده و دود غلیظی هم اطراف آن را فرا گرفته بود.

حسن نژاد گفت: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که یکی از ساکنین در منزل بوده و آتش نشانان در قالب دو تیم همزمان با خاموش کردن آتش و در حین عملیات جستجو و نجات با جسد سوخته فرد حدوداً ۵۷ ساله مواجه شدند که مرگ وی نیز به تایید عوامل اورژانس رسید.

رئیس ایستگاه ۴ آتش نشانی ساری افزود: با تلاش آتش نشانان حریق بطور کامل اطفا شد و آتش نشانان ضمن ایمن سازی محیط محل حادثه Incident را تحویل عوامل نیروی انتظامی دادند.

وی با بیان اینکه کارشناسان مربوطه در حال بررسی علت دقیق حادثه هستند، گفت: در این عملیات عوامل اورژانس، نیروی انتظامی، قاضی Judge کشیک، پزشکی قانونی، سازمان آرامستان و آتش نشانان ساری مشارکت داشتند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها