کدخبر: 433696 ارسال پرینت 517

رکنا: مدیر آموزش و پرورش شهرستان مشگین شهر با حضور در منزل خانواده مرحوم «رحمان بهمنی» معلم و جانباز هشت سال دفاع مقدس و اهداکننده عضو به ۸ بیمار، از اقدام انسان دوستانه و خداپسندانه خانواده این معلم ایثارگر برای رضایت اهدای عضو فرزندشان، قدردانی کرد.

رضا نوری‌زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان مشگین شهر، با حضور در منزل خانواده مرحوم «رحمان بهمنی» معلم و جانباز هشت سال دفاع مقدس و اهداکننده عضو به ۸ بیمار، از اقدام انسان دوستانه و خداپسندانه خانواده این معلم ایثارگر برای رضایت اهدای عضو فرزندشان، قدردانی کرد.

وی ادامه داد: اهدای عضو را نشان حقیقی نوع دوستی دانست و خاطرنشان کرد: هر چند برای پدر و مادر سخت است که اعضای جگرگوشه‌هایشان را اهدا کنند اما وقتی می‌بینند با یک اقدام خداپسندانه، عزیز دیگری پا می گیرد و به آغوش پدر و مادر و خانواده‌اش باز می‌گردد، دل به دریا می‌سپارند و راضی می‌شوند.

نوری زاده افزود: مرحوم بهمنی از کوهنوردان حرفه‌ای استان و عضو فعال امدادگر جمعیت هلال احمر کشور بود و در هر کجای ایران اتفاق ناگواری می‌افتاد، داوطلبانه در صحنه حاضر می‌شد و همین روحیه نوع دوستی و ایثارگری، موجب شده بود تا در قید حیات اقدام به تکمیل کارت اهدای عضو کند.

در اقدام خداپسندانه ی دیگری نیز مرحومه «زهرا جعفری» از آموزش دهندگان حوزه سوادآموزی ناحیه 2 اردبیل با اهدای اعضای خود به بیماران نیازمند عضو، جانی دوباره بخشید.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها