حسین درویشی با اشاره به آماده باش بودن امدادگران هلال احمر در استان بوشهر اظهار داشت: در پی استقرار سامانه بارشی در استان بوشهر امدادگران در بخش‌های جاده‌ای، دریایی، هوایی، کوهستان، زمینی و شهری به حالت آماده باش درآمدند و آماده رسیدگی به حادثه Incident دیدگان شدند.

وی با اشاره به بارش باران همراه با رعد و برق در نقاط مختلف استان بوشهر افزود: در پی بارش باران به ویژه در شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، دیلم و گناوه امدادگران به نقاط مختلف سرکشی می‌کنند تا به آسیب دیدگان کمک رسانی کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از عملیات آواربرداری در برازجان خبرداد و تصریح کرد: در پی شدت بارش باران‌ یک باب مغازه در شهر برازجان شهرستان دشتستان ریزش کرد که این حادثه شش مصدوم درپی داشت.

درویشی بیان کرد: عملیات آواربرداری و رها سازی مصدومان با حضور 3 تیم عملیاتی جستجو نجات شهرستان دشتستان بلافاصله از لحظه اطلاع در محل حادثه آغاز شد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر دشتستان مصدومان را پس از نجات از زیر آوار با همکاری اورژانس به مرکز درمانی برازجان انتقال داد.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟